O Nas

"GRANDE FORGE" - francuski producent ekskluzywnych elementów kowalstwa artystycznego o bardzo wysokiej jakości"GRANDE FORGE" to żywa tradycja elementów kowalstwa artystycznego:

W roku 1948 pewien rzemieślnik utworzył swój warsztat wyrobów kowalstwa artystycznego i przez dziesięciolecia produkował balustrady, bramy, kraty, ogrodzenia jak również wyroby kowalstwa artystycznego do użytku wewnętrznego. Dzisiaj "GRANDE FORGE" jest to zespół wykwalifikowanych fachowców : kowali, szlifierzy, i wielu innych rzemieslników, którzy seryjnie produkują kute elementy ze stali i brązu. To są także kreatorzy, którzy ciągle tworzą nowości zachowując piękną tradycję. www.grande-forge.com

"DIAMSTAL" Firma Diamstal Sp. z o.o. www.diamstal.net.pl , www.diamstal.com jest wyłącznym dystrybutorem elementów kutych francuskiego producenta "GRANDE FORGE"

Z elementów tych można wykonywać:

balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty, i wiele innych wyrobów kowalstwa artystycznego.

Na rynku polskim Diamstal Sp. z o.o. dostarcza elementy kute zarówno rzemieślnikom, którzy wykonują balustrady, bramy, ogrodzenia, jak i klientom indywidualnym. Elementy firmy "GRANDE FORGE" są to elementy wysokiej jakości wykonane z dużą precyzją, aby Państwa balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty były długotrwałe i pięknie prezentujące się.  Elementy firmy "GRANDE FORGE" są dostępne u dystrybutorów na całym świecie

W styczniu firma "GRANDE FORGE" wystawiła swoje balustrady (modele) na targach BUDMA 2009 w Poznaniu. Produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów z firmami polskimi, które wyraziły chęc współpracy, aby wykonywać balustrady, bramy, ogrodzenia, kraty i wiele innych wyrobów kowalstwa artystycznego. 

Zapraszamy do współpracy!
 

Partnerzy: